LVOVO VERSLO
CENTRAS

Vestibiulio recepcija ir poilsio baldai

PROCESAS

Susitikome su Clouds architekte Akvile dėl pagrindinės Lvovo verslo centro erdvės projektavimo ir realizavimo. Siūlėme skirtingas baldų ir sprendimų koncepcijas, kad išpildyti architektų ir užsakovo lūkesčius. Daugiausia dėmesio skyrėme recepcijų projektavimui, kad idėja būtų išpildyta kokybiškai ir baldas būtų tvarus. Galiausiai užsakovas pasirinko sprendimą jungiantį gatves tarsi skveras.

Taip atsirado ilgas recepcijos baldas. Buvo tikras išūkis atrodo tokį paprastą baldą pagaminti kokybiškai. Korpusinė baldo dalis turėjo idealiai atitikti iš anksto išlietas ir pagamintas betono plokštes, todėl teko visa baldą iš anksto sukalibruoti gamyboje pritvirtinant betono plokštes taip, kad jos kabėtų, būtų atkeltos nuo grindų. Vėliau dvigubas anstatas padengtas natūralaus granite plokštėmis.

Recepcijos vidinė dalis dviguba. Mobilūs skydai dengia visas inžinerines dalis ir yra labai patogiai eksplotuojama. Poreikiu pasikeitus lengvai nuimama, praprastas priėjimas užsakovui supaprastina priežiūrą. Skydai lengvai uždedami ir taip sukuriamas švarus vaizdas ko ir nori visi mūsų klientai.

Minkštoji dalis buvo įgyvendinta su partnerių LD Seating baldais, kurie išsiskiria tobulu aptraukimu. Erdvė didelė sugrupuota zonomis skirting poreikių turintiems klientams.

Čia įsiliejo ir keletas nestandartiškai pagamintų minkštasuolių, kurie apjungia erdve ir savo kokybe neišsiskiria.

Staliukai mobilūs, lengvai klientai gali sėdėti ir pasivažinėti. Dažyti ir faneruoti paviršiai tobulai sujungti ir padengti taip, kad atrodytų pagaminti iš vientisos medžiagos.

Netrukus projektą papildys pagal individualias spalvas ir matmenis pagaminti nepakartojami Ferreira de sa kilimai iš Portugalijos ir Foscarini šviestuvai.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios erdvės sukūrimo ir įgyvendinimo nuo projekto iki kilimų.