top of page

1946 m. įkurta „Ferreira de Sá“ šiuo metu yra viena didžiausių ir seniausių rankų darbo kilimus gaminančių kompanijų Europoje.
Įsikūrusi mažame miestelyje Portugalijos šiaurėje, įmonė savo veiklą pradėjo kaip mažas cechas ir greit išaugo į didžiulę gamybos kompaniją.

RANKŲ DARBO TECHNOLOGIJOS

Bendrovė siūlo tris skirtingas gamybos technologijas, kurios visos yra atliekamos rankomis: kuokštelių pynimą, mezgimą rankomis (dažnai vadinamą „Beiriz Stitch“) ir audimą rankomis. Visomis jomis rūpinasi talentingi amatininkai, kuriuos vienija aistra senosioms rankų darbo kilimų technologijoms.

NEPRIEKAIŠTINGA
KOKYBĖ

„Ferreira de Sá“ užtikrina, kad visi kilimėliai būtų gaminami laikantis griežtų taisyklių, tikslių procesų ir aukštų kokybės standartų. Visi mūsų gobelenai ir gamybos procesai atitinka TÜV RHEINLAND PORTUGAL naudojimo taisykles, akreditaciją ir kokybės užtikrinimą pagal ISO 9001: 2015. „Ferreira de Sá“ buvo suteikti išskirtiniai „LEADING SME 2020“ ir „EXCELLENCE SME 2019“ statusai.

KILIMO DIZAINĄ KURKITE PATYS

Kilimo dizainą galite susikurti patys! Jums bus pagamintas norimo dydžio, formos, faktūros, sudėties, raštų bei spalvos kilimas.
Mes jums pateiksime pavyzdžius, galimas spalvas ir padėsime sukurti kilimą idealiai tinkantį prie jūsų interjero. Gamintojas gali pagaminti bet kokį kilimą – nuo skirtų laukui iki ypatingų šilkinių.