top of page

FIZINIŲ IR TECHNOLOGIJOS MOKSLŲ CENTRAS (FTMC)  

Architektės Laimutės Buržinskaitės aukštos kokybės inovatyvių technologinių sprendimų ir prototipų ekspozicinės erdvės projektas

PROCESAS

Šiame projekte buvo įgyvendinta tiksli architektūrinė idėja, sugalvota architektės Laimutės Buržinskaitės.

Tai unikalus Projektas tiek savo idėja, tiek sprendiniais. Kadangi ekspozicija yra keičiama, visos detalės turi būti lengvai nuimamos ir uždedamos, kokybiškai apšviestos ir nepriekaištingai pagamintos,

Teko pasitelkti ne vienos gamybos, projektuotojo patirtimi ir resursais. Teko atlikti ne vieną bandymą, kad sužinoti ar apskritai pavyks įgyvendinti. Kai kurias detales teko adaptuoti jau rinkoje esančias ir pergaminus pritaikyti ekspozicinei erdvei. Procese prireikė visos komandos kruopštumo ir kantrybės preciziškai įgyvendinti projektą.

KLIENTO ATSILIEPIMAS

Linas Galgauskas

Labai vertinome įmonės drąsą imtis nestandartinio iššūkio. Projektas yra arcjitektūriškai sudėtingas, jame daug nestandartinių detalių, įvairus medžiagiškumas. Nepaisant sudėtingumo Meretum su užduotimi susidorojo puikiai. Projekto vykdymo eigoje vyko operatyvus bendravimas, sprendžiant iškylančius klausimus. Esame labai patenkinti rezultatu. Drąsiai kreipsimės į Meretum ateityje atsiradus naujų interjero sprendinių poreikiui bei rekomenduojame šią įmonę tiems, kuriems reikalingi sudėtingi, nestandartiniai bei šiuolaikiški interjero sprendimai.

FIZINIŲ IR TECHNOLOGIJOS

MOKSLŲ CENTRAS

Ūkio skyriaus vadovas Linas Galgauskas

Laimutė Bružinskaitė

Jeigu ne UAB „Meretum“, niekas nebūtų įgyvendinęs šio projekto.

Rekomenduoju Meretum visiems jūsų baldų poreikiams. Būdama architektė, per savo karjeros metus turėjau galimybę dirbti su daugeliu baldų gamintojų, tačiau nei vienas man nepadarė tokio įspūdžio kaip ši komanda.

 

Jų įsipareigojimas kokybei, ypatingas dėmesys detalėms ir klientų aptarnavimas yra neprilygstamas. Jų sukurti gaminiai yra ne tik estetiški, bet ir funkcionalūs, patvarūs ir pagaminti taip, kad jie tarnautų savo funkcijai. Mane žavi kiekvieno baldo meistriškumo lygis ir esu įsitikinusi, kad būsite ir jūs.

 

Mano profesionalo nuomone,  Meretum yra pauikus pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam išskirtinių baldų gamintojų. Nesvarbu, ar ieškote individualių ar standartinių gaminių, hie turi sprendimą, kuris atitiks jūsų poreikius.

Kiekvieną susitikimą buvau sužavėta jų profesionalumu ir dėmesiu detalėms. Jie visada yra pasiruošę žengti dar daugiau, kad įsitikintų, jog jų klientai yra patenkinti, o jų komanda yra sumani, komunikabili ir atsakinga.

ARCHITEKTĖ

Architektė

bottom of page