top of page

LVIVO VERSLO
CENTRAS

Registratūra ir poilsio baldai

PROCESAS

Susitikome su „Clouds“ architekte Akvile dėl pagrindinės Lvovo verslo centro erdvės projektavimo ir realizavimo. Siūlėme skirtingas baldų ir sprendimų koncepcijas, kad išpildytume architektų ir užsakovo lūkesčius. Daugiausia dėmesio skyrėme registratūros projektavimui, siekiant, kad idėja būtų išpildyta kokybiškai, o baldai būtų tvarūs. Galiausiai užsakovas pasirinko sprendimą, jungiantį gatves tarsi skveras.

Taip atsirado ilgas registratūros baldas. Buvo tikras iššūkis tokį, regis, paprastą baldą pagaminti kokybiškai. Korpusinė baldo dalis turėjo idealiai atitikti iš anksto išlietas ir pagamintas betono plokštes, todėl teko visa baldą iš anksto sukalibruoti gamyboje pritvirtinant betono plokštes taip, kad jos kabėtų, būtų pakeltos nuo grindų. Vėliau dvigubas anstatas padengtas natūralaus granite plokštėmis.

Registratūros baldo vidinė dalis dviguba. Mobilūs skydai dengia visas inžinerines dalis ir yra labai patogiai eksploatuojami. Pasikeitus poreikiams, lengvai nuimama. Tai užsakovui supaprastino baldo priežiūrą. Skydai lengvai uždedami ir taip sukuriamas „švarus“ vaizdas, kokio ir nori dauguma mūsų klientų.

Minkštoji dalis buvo įgyvendinta su partnerių „LD Seating“ baldais, kurie išsiskiria tobulu aptraukimu. Erdvė didelė, sugrupuota zonomis skirtingų poreikių turintiems klientams.

Čia įsiliejo ir keletas nestandartiškai pagamintų minkštasuolių, kurie apjungia erdvę ir išsiskiria savo kokybe.

Staliukai mobilūs, tad tai dar patogiau laukiantiems. Dažyti ir faneruoti paviršiai tobulai sujungti ir padengti taip, kad atrodytų pagaminti iš vientisos medžiagos.

Netrukus projektą papildys pagal individualias spalvas ir matmenis pagaminti nepakartojami „Ferreira de Sa“ kilimai iš Portugalijos ir „Foscarini“ šviestuvai.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios erdvės sukūrimo ir įgyvendinimo nuo projekto idėjos iki kilimų.

KLIENTO ATSILIEPIMAS

NT Slėnis rekomendacija_foto.JPG

UAB „Meretum“ ilgai ir kantriai ieškojo mus tenkinančio sprendimo. Pasiūlymus ruošė operatyviai ir sklandžiai. Buvome informuoti apie kiekvieną baldų gamybos proceso žingsnį. Baldus gavome kokybiškus ir, svarbiausia, – laiku.

NT „SLĖNIS“

Direktorius Karolis Tuinyla

bottom of page