top of page

„NORTHWAY” MEDICINOS CENTRAS

Medicinos centrų Žukausko g., Vilniuje,  klientų aptarnavimo erdvės sprendimai ir baldų realizavimas

PROCESAS

Šiame projekte išpildėme užsakovo lūkesčius padidinti darbo vietų, suteikti lankytojams komforto, įrengti saugias konsultantų darbo vietas, visą projektą įgyvendinti per savaitgalį nestabdant klinikos darbo.

Labiausiai džiugina, kad turėdami eilę tikslų, puikiai pavyko jų pasiekti. Apgalvoti kiekvieną detalę ir kiekvieną sprendimą.

KLIENTO ATSILIEPIMAS

Rima Vaisietienė

Dirbant su Meretum greitai buvo pateikti dizaino sprendimai, vizualizacijos, jų korekcijos. Meretum labai profesionaliai pateikė projektinius brėžinius, detaliai atliko skaičiavimus. Projektas buvo įgyvendintas tiksliai suderintu laiku, savaitgaliais, nestabdant klinikos darbo. Labai vertinome aukštą lygį komunikuojant su mumis: viso projekto eigoje žinojome kada ir kokie darbai bus atliekami ir kas jau padaryta. Mūs visų nuostabai ir džiaugsmui darbus atliko laiku ir preciziškai tiksliai pagal planą. 

Labai rekomenduojame Meretum tiems, kam reikia šiuolaikinių baldų dizaino sprendimų, įgyvendintų kokybiškomis medžiagomis, tiems kam svarbu gauti rezultatą geresnį, nei tikėtasi ir laiku.

UAB „NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI”

Rinkodaros ir pardavimų direktorė Rima Vaisietienė

Dima Bumelytė

Puikiai padirbėjote. Rezultatas pranoko lūkesčius!

UAB „NORTHWAY MEDICINOS CENTRAI”

Savininkė Diana Bumelyė

bottom of page