top of page

UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJA

Interjero rekonstrukcijos projektas

PROCESAS

UAB „Meretum“ prisidėjo prie UAB „Infes“ Užsienio Reikalų Ministerijos rekonstrukcijos projekto ir 6 mėnesius kartu dirbo su pagrindiniu rangovu, UAB „Infes“, architektais Ramūnu Grubinsku ir Roma Bernadišiene bei užsakovu, Užsienio reikalų ministerija.

Pagal užsakovo poreikius buvo suprojektuotos ir pagamintos net 25 nestandartinės spintos nišose. UAB „Meretum“ puikiai išsprendė apdailos skydų prie paveldo patalpose esančių moldingų, kurie kiekvienoje patalpoje buvo skirtingi, detalių išpjaustymo ir sumontavimo klausimus.

UAB „Meretum“ rūpinosi ir derino su užsakovu bei architektais užuolaidų, roletų dizainą bei gamybą. Užuolaidų ilgis siekė net 5 metrus. Kilimai buvo suprojektuoti pagal architektės Romos Bernadišienės idėją. UAB „Meretum“ partneriai „Ferreira de Sa“ pagamino net 26 metrų ilgio vientisą kilimą. Buvo įrengtos arkos formos stiklo pertvaros, atitinkančios visus saugumo reikalavimus. Vėliau pagal architektės užmanymą buvo sukurtas, pagamintas ir priklijuotas grafinių aplikacijų dizainas. Taip pat buvo pasirūpinta lieto akmens praustuvų dizainu ir gamyba, elektrinių muilo dozatorių, popierinių rankšluosčių dėklų tiekimu iš Izraelio ir integravimu balduose. Apsaugos postuose buvo sumontuoti neperšaunami stiklai bei neperšaunami stalčiai su garso įranga, atkeliavę iš karo pramonės gamyklų Vokietijoje. Taipogi buvo išspręsta, pagaminta ir sukonstruota scena su sandėliavimo stalčiais bei laiptukais.

Visame procese UAB „Meretum“ prisiėmė atsakomybę už projekto suderinimą su UAB „Infes“, architektais ir užsakovu.

KLIENTO ATSILIEPIMAS

tandemo-studija-branding-infes01.jpeg

Prisiėmė atsakomybę už visą procesą, atsižvelgė į visus prašymus. Rūpinosi, kad projektas būtų įgyvendintas laiku ir kokybiškai. Gilinosi į užsakovo, architekto bei projekto vystytojo poreikius bei lūkesčius, derino su užsakovu, architektu ir gamintoju, taip mums sutaupė begales laiko. Svarbiausia, kad buvo mumis pasirūpinta.

UAB „INFES“

Statybos projektų vadovas Martynas Gylys

IMG_8075.jpg

Visi susitikimai buvo ypač konstruktyvūs, bendravimas nuoširdus ir geranoriškas. Jurgita Neverdauskaitė įsiklausė į kiekvieną ir užsakovo, ir mano, kaip projekto autorės, pageidavimą, pastabą. Visos užduotys buvo atliekamos greitai, tiksliai ir kūrybingai. 

UAB „ROMOS PROJEKTAS“

Architektė Roma Bernadišienė

bottom of page