top of page

MOKSLINĖS KOMUNIKACIJOS IR INFORMACIJOS CENTRAS (MKIC) – VU BIBLIOTEKA

Kėdžių atnaujinimo projektas

PROCESAS

Užsakovas buvos įsigijęs kokybiškas kėdes, kurios buvo parinktos ir detaliai priderintos prie sukurto bibliotekos interjero. Praėjus devyneriems  intensyvaus naudojimo metams, kėdžių medinės dalys susidėvėjo ir sulūžo.

Taip užsakovui kilo problema kaip be didelių išlaidų papildyti turimų kėdžių atsargas, kurios derėtų prie esamo interjero.

Įgyvendinant šį projektą užsakovas nenorėjo sudarkyti iki smulkmenų apgalvoto Almos ir Rolando Palekų interjero.

UAB „Meretum“ pasiūlė kėdes atnaujinti, taip sutaupant universitetui lėšų, išsaugant senas kėdes ir nė kiek nepakeičiant esamo interjero.

 

Buvo pagaminti medinių dalių forma bei medinės dalies ruošiniai, nudažyti originalia spalva, kėdės išrinktos, perdažytos, pakeista sulūžusi furnitūra. Tokių būdų atnaujintos kėdės vėl atrodo lyg ką tik nupirktos ir tarnaus dar devynerius metus ir daugiau.

 

Šiame projekte  įgyvendinome tai, ko siekiame kiekviename darbe, kurio imamės – kad užsakovas įsigytų kokybišką prekę, kuri džiugintų ne tik šiandien ir rytoj, bet išliktų ateities kartoms.

KLIENTO ATSILIEPIMAS

IMG_2519.PNG

Darbai buvo atlikti su dideliu dėmesingumu ir rūpesčiu, laiku ir kokybiškai. Džiaugiamės, kad mums buvo suteikta aukščiausio lygio specifinė paslauga: maksimaliai atsižvelgta į kliento poreikius, pasiūlyti pastato interjere derantys ir gamtą tausojantys sprendiniai.

VILNIAUS UNIVERSITETO BIBLIOTEKA

Generalinė direktorė Irena Krivienė

bottom of page